Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sinergija LT“

Pardavimų vadybininkas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „Sinergija LT“

Darbo pobūdis

Sveiki,

Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko Mažeikiuose.

Darbas „Sinergija LT“ - daugiau nei pardavimai. Augančiai įmonei reikalingas Tu, kad padėtum ir toliau augti bei susidoroti su kylančiais iššūkiais. Čia nėra griežtos hierarchijos - visi komandos nariai skatinami savo kompetencija prisidėti prie priimamų sprendimų.

Pas mus tempas greitas, o tikslai iškelti aukštai. Dirbdamas „Sinergija LT“ tobulėsi ir įgysi puikų verslo procesų supratimą, išmanysi atsinaujinančios energetikos ypatumus, gebėsi įžvelgti ir pasiūlyti sprendimus.

Patyrę bei draugiški „Sinergija LT“ komandos nariai bus Tavo mokytojai, konsultantai ir parama.

Darbo pobūdis:
Darbas su esamais ir naujais klientais;
Paslaugų pristatymas, pasiūlymų ruošimas, klientų konsultavimas;
Socialinės medijos platformų koordinavimas, internetinių puslapių administravimas;
Darbas biure bei potencialių klientų lankymas visoje Lietuvoje;
Pardavimų strategijos gerinimas, esamos situacijos vertinimas, interpretavimas. Darbas komandoje.

Darbo sritys:
Saulės elektrinių pardavimai Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingas komandos narys – tai svarbiausias kriterijus;
Iniciatyva, gera nuotaika, savarankiškumas ir noras mokytis, tobulėti;
Sėkminga pardavimų valdymo ar verslo vystymo darbo patirtis (gamybinėje įmonėje ir/arba energetikos produktų įmonėje – didelis privalumas);
Gebėti dirbti (arba labai greitai perprasti) šiuolaikines pardavimų platformas anglų kalba;
Darbe bus reikalingas inžinerinis mąstymas ir geros anglų kalbos žinios;

Privalumai:
Domėjimasis naujomis technologijomis;
Laisvas bendravimas telefonu ir gyvai;
Techninis supratimas.

Atsakingą ir savarankišką darbą, profesinių ambicijų realizavimo galimybes, darbui reikalingas priemones, konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo pardavimų dydžio.

Saulės elektrinių, EV stotelių, kaupiklių, šilumos siurblių įrengimas ir jų priežiūra, aptarnavimas bei remontas.
Prekyba saulės elektrinių įranga, EV stotelių įranga, ŠVOK sistemomis.
Stogų remontas.
informacija apie UAB „Sinergija LT“
1644 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1276 €
25% uždirba 1276-1638 €
25% uždirba 1638-1913 €
25% uždirba nuo 1913 €