Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pardavimų vadybininkas

600-2000 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „Pavėsinės“

Darbo pobūdis

Laivų, laivų pirčių, pramoginių laivų pardavimas.
Klientų aptarnavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
Bendravimas su esamais klientais, potencialių klientų paieška užsienio rinkoje;
Santykių su esamais klientais palaikymas;
Aktyvi naujų klientų paieška;
Gaminių pardavimas Lietuvos ir užsienio rinkoms;

Reikalavimai

Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu; (kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas)
Sugebėti priimti savarankiškus sprendimus. Gebėjimas dirbti komandoje.
Būti motyvuotu siekti aukštų rezultatų ir pardavimų sritis yra būtent tai, kur nori save realizuoti.

Mes jums siūlome

Fiksuotas atlyginimas + priedus nuo pardavimų rezultatų;
Pardavimo įgūdžių tobulinimo mokymus;
Lankstų darbo grafiką;
Detaliai supažindinsime su mūsų produktais ir paslaugomis;
Nuolat konsultuosime, ugdysime, kad taptumėte geru pardavimų specialistu mūsų komandoje.

Atlyginimas

600-2000 €/mėn. į rankas
Priedai nuo darbo rezultatų.
CVB client

UAB „Pavėsinės“

Laivų, laivų pirčių, pramoginių laivų gamyba.
informacija apie UAB „Pavėsinės“
778 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 649 €
25% uždirba 649-850 €
25% uždirba 850-890 €
25% uždirba nuo 890 €