UAB „Baltijus“

Pardavimų vadybininkas NVS šalių, Ukrainos rinkoms

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijus“

Turi ambicijų? Lietuvoje per maža veiklos?

Prisijunk prie automobilių aukcionų startuolio, dirbančio visoje Europoje. Esame patyrusių profesionalų komanda, turinti idėją ir žinanti kaip ją įgyvendinti. Toliau stipriname savo pajėgas ir ieškome naujų komandos narių darbui su įvairiomis Europos šalimis.

Mums artimas startuoliškas veržlumas, gebame greitai mokytis ir įgyti naują patirtį. Jautiesi panašiai ir susidomėjai? Matai save globalioje automobilių aukcionų rinkoje? Prisijunk!

Darbo pobūdis

Naujų klientų – autodealer‘ių paieška NVS šalyse, Ukrainoje;
Derybos su potencialiais klientais ir jų pritraukimas į automobilių aukcioną;
Klientų konsultacija automobilių pirkimo ir pardavimo klausimais;
Tvarių santykių užmezgimas su autodealer‘iais ir jų auginimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pardavimų ir derybų įgūdžiai;
Naujų iššūkių ir patirčių troškimas;
Užsienio kalbų mokėjimas – rusų kalba;
Papildomos kalbos – ukrainiečių;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Įdomų, dinamišką darbą auto pasaulyje;
Darbą moderniame ofise su poilsio erdvėmis;
Draugišką, startuolišką atmosferą;
Puikias karjeros ir augimo galimybes;
Fiksuotą darbo užmokestį ir priedus už darbo rezultatus.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Tarptautinė automobilių aukcionų platforma verslui, apjungianti EU ir ne EU šalis į vientisą sprendimą. Lengvieji, komerciniai, draudiminiai automobiliai, sunkusis transportas, įmonių parkai, specialūs projektai.