Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Pardavimų vadybininkas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Didmenine šaldytų produktų prekyba užsiimančiai įmonei reikalingas pardavimų vadybininkas. Klientų lankymas, naujų klientų paieška, užsakymų rinkimas, pardavimo sutarčių pasirašymas, atsiskaitymų ir skolų kontrolė, nuolatinis darbinių santykių su klientais palaikymas. Darbas Aukštaitijos regione.

Reikalavimai

Būtina patirtis pardavimų srityje su maisto produktais ne mažesnė nei 2 metų;
  • Galimybė naudoti nuosavą automobilį darbui, ne mažesnė nei 2 metų vairavimo patirtis;
  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos, vadybos, gamybos/pramonės, prekybos/paslaugų srityje;
  • Puikūs derybiniai, įtikinėjimo ir bendravimo įgūdžiai,
  • Iniciatyvumas, aktyvumas, stipri orientacija į rezultatą;

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes perspektyvioje įmonėje;
  • Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Kvalifikacijos kėlimą ugdymo programose.

Atlyginimas

500–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Sunnyfrost"

Prekyba šaldytais maisto produktais