Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „WOOD LINE“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (PROJEKTAMS)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „WOOD LINE“

Darbo pobūdis

  • Įmonės atstovaujamų prekių (įv.medienos produktų)pardavimas , dalyvaujant konkursuose, nestandartiniuose projektuose;
  • Aktyvi naujų projektų paieška;
  • Bendravimas su architektų biurais, statybinėmis bendrovėmis;
  • Santykių palaikymas su esamais įmonės klientais;
  • Tiesioginis bendravimas su pirkėjais;
  • Konkurentų, rinkos tendencijų stebėjimas ir analizė;
  • Naujų produktų, idėjų paieška ir siūlymas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir derybų vedimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pardavimų(projektinių) srityje - privalumas;
  • Puikūs bendravimo, planavimo, derybų ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas ir iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Rinkodaros pagrindai - privalumas;
  • Pozityvumas, komunikabilumas ir savarankiškumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Darbą vieningame, draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Visas socialines garantijas ir visuomet laiku mokamą patrauklų atlyginimą su papildomu motyvaciniu paketu;
  • Įdomų, dinamišką ir asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą;
  • Galimybę kelti profesinę kvalifikaciją.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Pagrindinė UAB "WOOD LINE" veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų ir interjero pramonei skirtomis žaliavomis. Įmonė atstovauja stambiausius Europos, JAV, bei kitų šalių drožtinio ir lukštento lukšto, pjautinės medienos, medinių briaunų, klijuoto medinio tašo, plokštinių medžiagų, klijų ir kt. žaliavų gamintojus Lietuvoje.
informacija apie UAB „WOOD LINE“
3279 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2194 €
25% uždirba 2194-3046 €
25% uždirba 3046-3888 €
25% uždirba nuo 3888 €