Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finansinių sprendimų agentūra“

Finansų koordinatorius

800-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Šiauliai, Radviliškis, Kelmė - UAB „Finansinių sprendimų agentūra“

Darbo pobūdis

Veikla, kuri neapsiriboja tik darbu ofise, galimybė dirbti ir nuotoliniu būdu. Konsultuojame žmones įvairiomis finansinėmis temomis, nuo investavimo iki paskolų.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo ir tikimės susitikti artimiausiu metu!

Reikalavimai

Komunikabilumas;
Atsakingumas;
Gebėjimas organizuoti darbą individualiai ir dirbti kūrybingoje komandoje;
Darbas nuo 25 m.

Mes jums siūlome

Nuolatinius asmeninio / profesinio tobulėjimo mokymus, kuriuos finansuoja įmonė;
Galimybę rinktis darbo krūvį:
1) Papildoma veikla;
2) Pilna darbo diena.
Skatinamuosius bei motyvacinius priedus;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Jauna, perspektyvi ir itin sparčiai auganti įmonė plečia savo veiklą bei ieško perspektyvių, sumanių, komunikabilių ir papildomas galimybes užsidirbti vertinančių naujų kolegų.
Jei atpažįsti save – tuomet tai Pasiūlymas Tau!
informacija apie UAB „Finansinių sprendimų agentūra“
986 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.