Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Nirlita"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Šiauliai - UAB "Nirlita"

Darbo pobūdis

  • plytelių pasiūlymas, paskaičiavimas, pardavimas;
  • malonus bendravimas su klientais;
  • darbas su CadDecor programa (plytelių spalvų, dizainų išdėstymo vonios patalpoj pasiūlymas klientams, plytelių kiekių paskaičiavimas);
  • plytelių ekspozicijos priežiūra bei atnaujinimai.

Reikalavimai

  • patirtis pardavimų srityje;
  • komunikabilumas;

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Socialines garantijas;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Priedus, priklausančius nuo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Aparici" - keraminių ir akmens masės plytelių salonas Pramonės g. 17b, Šiauliai.
Importuojame ir prekiaujame aukštos kokybės vidaus bei lauko apdailos medžiagomis iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Lietuvos ir kitų šalių. Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės gaminamos naudojant naujausias technologijas, nepamirštant tradicijų ir rankų darbo vertės. Asortimentą papildome natūralaus akmens bei plataus spektro mozaikų pasirinkimu. Mūsų siūloma produkcija bei dažnai atnaujinamas prekių asortimentas gali patenkinti net ir išrankiausių klientų poreikius. Jūsų patogumui mūsų salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Įmonėje vid. atlyginimas 1177€
45% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)