Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Energetikų mokymo centras"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Šiauliai - VšĮ "Energetikų mokymo centras"

Darbo pobūdis

  • Aktyvių pardavimų vykdymas, potencialių klientų paieška.
  • Esamų klientų aptarnavimas, pasiūlymų ruošimas.
  • Derybų vedimas su klientais.

Reikalavimai

  • Organizuotumas, orientacija į rezultatą, proaktyvumas.
  • Puikūs komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai įmonės viduje ir išorėje.
  • Atsparumas stresui, gebėjimas valdyti sudėtingas situacijas.
  • Iniciatyvumas, inovatyvumas, pozityvumas.
  • Puiki lietuvių kalba.
  • Labai geri darbo MS Office programomis įgūdžiai.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Visas darbo priemones;
  • Motyvuojantį, laiku mokamą atlygį.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

VšĮ Energetikų mokymo centras yra viena didžiausių Lietuvoje energetikos, statybos ir pramonės sektoriaus mokymo ir sertifikavimo įstaiga, kurios veikla apima darbuotojų mokymą, kvalifikacijos kėlimą, sertifikavimą, darbuotojų saugos ir sveikatos bei ekspertinių paslaugų teikimą.
Informacija apie VšĮ "Energetikų mokymo centras"
808 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidas Mugauskas