Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pardavimų vadybininkas

800-1400 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Remvesta“

Darbo pobūdis

Esame įmonė, kuri parduoda lauko pirtis ir kubilus. Pardavimai vyksta užsienio rinkose privatiems klientams (Švedija, Suomija, Vokietija ir t.t.). Didžiausią dėmesį skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui (bendravimas vyksta elektroniniais laiškais ir telefonu).

Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė veikla yra klientų aptarnavimas, konsultavimas telefonu ir elektroniniais laiškais. Darbas su ateinančiais klientais, todėl klientų paieškos daryti nereikia. Darbas anglų/švedų kalbomis.

Reikalavimai

  • darbo patirtis pardavimų srityje;
  • labai geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu)
  • švedų kalba didelis privalumas
  • savarankiškumas, greita orientacija, komunikabilumas

Mes jums siūlome

  • darbą draugiškame kolektyve;
  • kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir motyvuojančius priedus;
  • lanksčias darbo sąlygas - t.y. lanksčios darbo valandos, laisvai derinamos atostogos ir pan.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Remvesta“

UAB Remvesta - įmonė užsiimanti lauko kubilų, pirčių ir susijusių produktų prekyba užsienio šalyse.
informacija apie UAB „Remvesta“
3
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.