Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Mediafon Carrier Services, UAB

Pardavimų vadybininkas (tarptautinė telekomunikacijų rinka)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Mediafon Carrier Services, UAB

Darbo pobūdis

  • Santykių su naujais partneriais užmezgimas, kūrimas ir palaikymas;
  • Esamų klientų aptarnavimas, jų problemų sprendimas;
  • Pasiūlymų rengimas, sutarčių derinimas ir atnaujinimas;
  • Dalyvavimas pasaulinėse telekomunikacijų konferencijose (ateityje);
  • Rinkos analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje (ekonomika, matematika, telekomunikacijos);
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje;
  • Puikūs pardavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Darbas su įvairiomis IT technologijomis;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje.

PRIVALUMAS:
  • Patirtis telekomunikacijų srityje.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes dirbant su viso pasaulio telekomunikacijų operatoriais.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
Plius ketvirtinės premijos už rezultatus

"Mediafon Carrier Services"- skambučių persiuntimo rinkos lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Skambučių persiuntimo paslaugas teikia nuo 2003 metų.

Įmonės veiklos geografija labai plati - mūsų klientai yra virš 200 telekomunikacijų operatorių iš daugiau nei 40 šalių, 4 žemynų; dauguma jų yra didžiausi fiksuoto ir judriojo ryšio telekomunikacijų operatoriai.

Įmonė koncentruojasi į skambučių persiuntimo paslaugas Europoje, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Didžiausia mūsų vertybė – kolektyvas, kuris kuria, parduoda, serga už kompaniją, siekia tikslų ir mėgaujasi iššūkiais. Mes žinome, kad verslą darome mes, o ne įrenginiai ar programos!
informacija apie Mediafon Carrier Services, UAB
3473 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.