Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pardavimų vadybininkas - techninis produktas

700–2000 Eur
Vilnius - UAB ''Pozinex''

Darbo pobūdis

Įmonė Pozinex,UAB siūlo darbą pardavimų vadybininkui. Techninis produktas (ženklinimo/pakavimo įrengimai).
Apmokome.

Atlyginimas nuo 700€, priklauso nuo rezultato.

Reikalavimai

Reikalavimai: kompiuterinis raštingumas, vairuotojo pažymėjimas, automobilis.
Anglų, rusų kalba - privalumas.

Mes jums siūlome

nuo 700€, Atlyginimas neribotas, priklauso nuo rezultato.

Atlyginimas

700–2000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
CVB client

UAB ''Pozinex''

Ženklinimo įrangos tiekimas Lietuvai ir Latvijai
Informacija apie UAB ''Pozinex''
2
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jurijus Petrovas