Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "EVS Group"
More about company »

Pardavimų vadybininkas - vadovas

700–1000 Eur
Vilnius - UAB "EVS Group"

Darbo pobūdis

Mokomųjų renginių, kursų, seminarų sveikatos priežiūros specialistams pardavimų planavimas, iniciavimas, vykdymas; naujų produktų kūrimas, testavimas ir pardavimas;
Konsultacijų sveikatos priežiūros įstaigoms pardavimai vidaus dokumentų valdymo, medicininio audito srityse;
Dalykinių santykių su partneriais ir ekspertais užmezgimas ir palaikymas.

Reikalavimai

Puikūs derybiniai įgūdžiai;
Lyderio savybės, iniciatyvumas;
Viešųjų pirkimų srities išmanymas;
Bent vienos užsienio kalbos mokėjimas;
Aukštasis išsilavinimas;
Patirtis dirbant su sveikatos priežiūros įstaigomis, sveikatos apsaugos srities teisinės bazės išmanymas (privalumas);
Patirtis konsultacijų ir mokymų pardavimų srityse (privalumas);
Patirtis rinkodaros srityje dirbant su produktų/ paslaugų pristatymu, pateikimu rinkai (privalumas).

Mes jums siūlome

Konkurencingas atlyginimas;
Priedai už rezultatus;
Karjeros galimybės;
Ekskursijos, komandiruotės ir kt.

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pagrindinės veiklos kryptys:
  • Kvalifikaciniai kursai, seminarai, konferencijos medicinos darbuotojams (vyr. gydytojams, gydytojams, medicinos auditoriams, slaugytojams, odontologams).
  • Sveikatos priežiūros įstaigų kokybės vadybos dokumentų auditas, atnaujinimas ir priežiūra pagal galiojančius LR teisės aktus.
  • ISO standartų diegimas, vidiniai auditai, įstaigų paruošimas išoriniams auditams, ISO persertifikavimui.
  • Valstybės tarnautojų mokymai.
  • Bahalterinių ir teisinių paslaugų teikimas viešo ir privataus sektoriaus įstaigoms.