No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltvėja“

Pardavimų vadybininkas (vadybininkė)

1800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Baltvėja“

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais klientais, darbų tęstinumas. Nuoseklus bendravimas pagal užklausas su individualių namų savininkais, užklausų atsakymai, sąmatų skaičiavimas (excelio skaičiuokle) bei pateikimas klientui. Naujų klientų paieška statybų sektoriuje, bendravimas su vystytojais, architektais, tvorų montuotojais. Darbas buhalterine programa Pragma. Bendravimas su klientais telefonu, elektroniniu paštu, sutarčių pasirašymas, užsakymų priėmimas.

Reikalavimai darbuotojui

Svarbiausios savybės tai iniciatyvumas, darbštumas, loginis mąstymas, komunikabilumas, sąžiningumas. Privalumas darbo patirtis panašioje srityje. Mokėjimas naudotis excelio programa (skaičiuoklės sukurtos sąmatų skaičiavimui), vairavimo teisės B kategorija. Visa kita išmokstama. Jei trūksta patirties šioje srityje, turime puikią komandą, kuri apmokys naują kolegą.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimų priedai mokami nuo pardavimų ir darbo rezultatų

UAB "Baltvėja" tai šeimos verslas. Jau 14 metus prekiaujame ir užsiimame žaliuzinių bei rombo tvorų gamyba ir prekyba. Esame atstovai Pabaltyje Plas-tmet gamyklos, kuri gamina Premium klasės ir išskirtinio dizaino tvorų modelius. Mūsų išskirtinumas rinkoje, kad esame aukštos kokybės tvorų importuotojai, bei išskirtinio rombo gamintojai. Mūsų įmonė yra konkurencinga tvorų pamatų, tvirtinimo detalių ir tvorų stulpų rinkoje, nes esame didmenininkai. Mūsų komanda auga drauge su įmonės plėtra, kviečiame prisijungti prie UAB "Baltvėja" kolektyvo vadybininko (vadybininkės) pozicijai užimti Kauno padalinyje. Įmonės adresas: Masiulio 18J, Kaunas. el. p.
informacija apie UAB „Baltvėja“
1781 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.