No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Vandenvala“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vandenvala“

Darbo pobūdis:

  • Produkcijos pardavimų proceso planavimas, organizavimas ir įgyvendinimas Vilniaus regiono klientams
  • Konsultacijų suteikimas
  • Vizitai į objekto vietą, brėžinio sudarymas, sąmatos apskaičiavimas, komercinių pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas, sąskaitų išrašymas
  • Nuolatinis bendravimas su esamais klientais, bendradarbiavimo palaikymas ir naujų klientų paieška
  • Pardavimo rezultatų analizavimas, ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje (privalumas - vadybos arba statybos srityse)
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti savo veiklą ir rinktis prioritetus
  • Komunikabilumas, puikūs bendravimo, bendradarbiavimo palaikymo ir derybiniai įgūdžiai
  • Atsakingumas ir atkaklumas
  • Noras ir motyvacija siekti aukščiausių rezultatų
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

Mes siūlome:

  • Visas darbui reikalingas priemones: kompiuterį, mobilų telefoną, automobilį
  • Laiku mokamą atlyginimą, + motyvacinė sistema už gerus darbo rezultatus
  • Darbą sėkmingoje, profesionalumą vertinančioje įmonėje
  • Draugišką ir paslaugų kolektyvą
  • Aiškią motyvacinę sistemą, nuo kurios priklausos Tavo atlyginimas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis su priedais už pasiektus rezultatus 2000 - 3000 Eur atskaičius mokesčius. Priedai neribojami, priklausantys nuo rezultatų!

Vandenvala, UAB – Parduodame ir montuojame nuotekų valymo įrenginius individualiems namams, daugiabučiams, viešbučiams, restoranams, gamybinėms įmonėms, kaimo turizmo sodyboms, degalinėms ir kitos paskirties pastatams. Biologinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbams suteikiame 10 metų garantiją! Kruopščiai ir atsakingai įrengiame vandentiekio, nuotekų, drenažo inžinerinius tinklus. Parenkame, suprojektuojame ir montuojame riebalų gaudykles, naftos gaudykles, talpyklas ir rezervuarus kavinėms, restoranams, valgykloms, degalinėms, plovykloms, automobilių aikštelėms, autoservisams, pramoninėms įmonėms ir kitiems statiniams.
informacija apie UAB „Vandenvala“
1927 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.