Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Sveikatos centras „Energetikas“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Sveikatos centras „Energetikas“

Darbo pobūdis

Ieškome drąsaus ir veržlaus pardavimų vadybininko, kurio pagrindinės darbo funkcijos būtų:
  • aktyvi naujų klientų paieška;
  • pardavimo planų įgyvendinimas;
  • keliamų tikslų įgyvendinimas;
  • užsakymų priėmimas ir koordinavimas;
  • susitikimai su klientais;
  • renginių verslo klientams organizavimas;
  • įmonės atstovavimas įvairiuose renginiuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje;
  • įmonės klientų konsultavimas įvairiais klausimais.

MOBILI DARBO VIETA.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis;
Taisyklinga lietuvių kalba;
Geros šnekamosios/rašomosios anglų ir rusų kalbos žinios;
Sugebėjimas dirbti komandoje ir atskirai;
Komunikabilumas, lankstumas, iniciatyvumas, geri derybiniai įgūdžiai, atsakingumas, sąžiningumas, noras tobulėti.

Privalumai:
Kitų užsienio kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
Konkurencingą bei kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Galimybę kilti karjeros laiptais;
Esant poreikiui galime suteikti gyvenamą plotą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų, nuo pardavimų.

Sveikatos centras ,,Energetikas" - tai vienas geriausių sveikatos centrų Lietuvoje, esantis arčiausiai Baltijos jūros. Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančio mūsų kolektyvo.
Informacija apie UAB Sveikatos centras „Energetikas“
862 €
Vid. atlyginimas bruto
103
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 478 €
25% uždirba 478-759 €
25% uždirba 759-1051 €
25% uždirba nuo 1051 €
Vadovas: Gintautė Matulevičiūtė