Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „G4S Lietuva“

Pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB „G4S Lietuva“

Darbo pobūdis

Aktyviai ieškoti naujų klientų;
Bendrauti su saugos paslaugomis besidominčiais klientais;
Išsamiai išsiaiškinti klientų poreikius ir galimybes;
Administruoti su pardavimais susijusius dokumentus.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti pardavimų patirties bei išmanyti pardavimų procesus;
Puikiai bendrauti, gebėti dirbti komandoje, mokėti planuoti savo veiklą, orientuotis į rezultatą;
Žinios apie apsaugos produktus ar nekilnojamo turto rinką, gebėjimas bendrauti anglų, rusų kalbomis - didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Patogią darbo aplinką moderniame biure Vilniaus centre;
Patrauklią motyvavimo sistemą;
Galimybę dirbti lyderiaujančioje tarptautinėje saugos paslaugas teikiančioje įmonėje.

Pasaulinė saugos sprendimų lyderė "G4S" kviečia prisijungti naują komandos narį. "G4S" Lietuvoje patenka į didžiausių šalies darbdavių dešimtuką – dirba 1450 darbuotojai. Įmonė teikia elektroninės ir fizinės apsaugos, pinigų tvarkymo, instaliavimo bei projektavimo paslaugas visoje Lietuvoje. G4S Lietuva” užtikrina asmens duomenų apsaugą, kandidatų pateikti duomenys bus tvarkomi tik įdarbinimo įmonėje tikslu. Nepakvietus dalyvauti atrankoje, kandidato atsiųsta informacija bus ištrinta po dviejų mėnesių.
informacija apie UAB „G4S Lietuva“
1558 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
878
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1204 €
25% uždirba 1204-1332 €
25% uždirba 1332-1578 €
25% uždirba nuo 1578 €