Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Vilniaus majonezo gamykla''
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Vilnius - UAB ''Vilniaus majonezo gamykla''

Darbo pobūdis

  • būsite atsakingas už pilną pardavimo proceso organizavimą;
  • stebėsite besikeičiančią rinką, sieksite identifikuoti naujas pardavimų galimybes;
  • atstovausite gerai žinomą, pirmaujančią įmonę susitikimuose su partneriais ir parodų metu;
  • nuolat bendrausite su prekybos tinklais, atstovausite įmonę.
  • operatyviai bendradarbiausite su kolegomis ir klientais, sprendžiant nesklandumus, kylančius problemas.

Reikalavimai

  • turite pardavimų patirties horeca/retail srityje ir galite didžiuotis pasiektais rezultatais;
  • gerai mokate anglų kalbą žodžiu ir raštu, kitų kalbų mokėjimas - privalumas;
  • turite aukštąjį išsilavinimą;
  • esate motyvuotas siekti aukštų rezultatų ir manote, jog pardavimų sritis yra būtent tai, kur norite save realizuoti.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir dinamišką darbą lyderiaujančioje įmonėje;
  • nuolatines tobulėjimo ir mokymosi galimybes bei karjeros perspektyvas;
  • konkurencingą atlygio sistemą su fiksuota dalimi ir priedais, priklausančiais nuo darbo rezultatų;
  • kolegą – mokytoją, kuris padės įsisavinti visą su darbu susijusią informaciją;
  • darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB „Vilniaus“ majonezo gamykla - Lietuvoje didžiausią patirtį turintis majonezo gamintojas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1073€
32% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)