Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Endemik"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB "Endemik"

Darbo pobūdis

Ko ieškome:

Pardavimų vadybininko (-ės) darbui naujoje Vilniaus šeimos klinikoje. Kviečiame prisijungti aktyvų (-ią), tikslo siekiantį (-čią), bei turintį (-čią) labai didelį norą dirbti profesionalų komandoje. Svarbiausia Tavo užduotis - aktyvus medicininių paslaugų pardavimas B2B srityje.
  • naujų klientų paieška ir santykių su esamais klientais palaikymas;
  • kliento poreikių išsiaiškinimas, derybų vedimas, pasiūlymų teikimas, sutarčių ruošimas, konkurencinės aplinkos stebėjimas;
  • bendravimas su komandos nariais, norint pasiekti ambicingų tikslų.

Reikalavimai

Prisijunk jeigu:
  • turi bent vienerių metų darbo patirties B2B srityje;
  • gebi puikiai užmegzti ir palaikyti santykius su klientais;
  • turi puikias lietuvių kalbos žinias (rusų ir anglų kalbos būtų privalumas);
  • esi atsakingas (-a) ir drąsiai priimi iššūkius bei imiesi iniciatyvos.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
  • konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "ENDEMIK" - ambicinga ir dinamiška medicininių paslaugų kompanija, turinti šešias klinikas didžiausiuose Lietuvos miestuose. Jau daugiau nei 25 metus teikiame kvalifikuotas, pacientų poreikius atitinkančias sveikatos priežiūros paslaugas.