Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Trans.eu baltic''
More about company »

Key account manager

Nuo 1500 Eur
Vilnius - UAB ''Trans.eu baltic''

Darbo pobūdis

  • naujų stambių klientų paieška ir susitikimai su jų vadovais;
  • žinių perteikimas klientui ir jo gebėjimų naudotis Trans.eu platforma tobulinimas;
  • kliento logistinių procesų analizė ir naujo produkto naudojimo scenarijų pateikimas;
  • bendrovės įvaizdžio formavimas;
  • verslo santykių su klientais palaikymas;
  • komandiruotės.

Reikalavimai

  • mažiausiai vienerių metų patirtis, įgyta pardavimų (B2B) ir (arba) transporto, ekspedicijos, logistikos sektoriuje;
  • puikūs rusų ir lietuvių kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
  • anglų kalbos įgūdžiai bent B1/B2 lygiu;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje, bei savarankiškai;
  • teisė vairuoti (B kat.)

Mes jums siūlome

  • gerą, konkurencingą atlyginimą;
  • darbą tarptautinėje bendrovėje ir realias karjeros galimybes;
  • 5 darbo dienų savaitę (fiksuotas darbo laiko grafikas be viršvalandžių);
  • darbo automobilį;
  • apmokame darbuotojų pietus darbo dienomis;
  • draugišką bei iniciatyvų kolektyvą;
  • įvadinius ir kvalifikacijos tobulinimo mokymus bei kursus;
  • anglų kalbos kursus

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Trans.eu Baltic, UAB priklauso tarptautinei Trans.eu įmonių grupei, kurią sudaro daugiau nei 20 bendrovių iš visos Europos. Trans.eu Baltic, UAB administruoja Trans.eu Sistemą – platformą, jungianti vežėjus, ekspeditorius ir gamintojus. Sistemos teikiami novatoriški sprendimai padeda sparčiau valdyti užsakymus ir bendradarbiauti su patikimais partneriais.
Informacija apie UAB ''Trans.eu baltic''
1436 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Viktor Adamaitis