Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KELUVA"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB "KELUVA"

Darbo pobūdis

Naujos kelių tiesimo / statybinės technikos ir įrenginių pardavimas (vizitai pas klientus);
Pardavimai esamiems klientams ir aktyvi naujų klientų paieška;
Darbas su tiekėjais;
Komercinių pasiūlymų, sutarčių, viešųjų pirkimų konkursų dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

Statybinės technikos / transporto priemonių pardavimų patirtis - privalumas;
Aukštasis / aukštesnysis (pardavimų vadybos / techninis) išsilavinimas;
Geri derybiniai įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Geros anglų kalbos žinios;
Stipri vidinė motyvacija ir orientacija į tikslą;
Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, komunikabilumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti ir realizuoti idėjas;
Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas.

UAB "Keluva" – kelių tiesimo ir priežiūros medžiagų, saugaus eismo priemonių bei statybinės technikos pardavimo įmonė, sėkmingai veikianti rinkoje 26 metus
Informacija apie UAB "KELUVA"
1870 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1486 €
25% uždirba 1486-1743 €
25% uždirba 1743-2109 €
25% uždirba nuo 2109 €
Vadovas: Jonas Leišys