UAB „Ankoras“

Pardavimų vadybininkas (prabangos prekės) - Užsakymų valdymo vadybininkas

1200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ankoras“

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingi už:
  • Bendravimą su klientais, atsakymų į užklausimus pateikimą, komercinių pasiūlymų paruošimą bei pateikimą;
  • Sklandaus ir savalaikio užsakymų įvykdymo proceso užtikrinimą: užsakymų paruošimą, informacijos suvedimą, ryšio su klientais ir gamyba palaikymą;
  • Darbą su socialiniais tinklais ir įmonės interneto svetaine;
  • Marketinginių akcijų ir specialių pasiūlymų paruošimą, reklaminės medžiagos paruošimą ir užsakymą, biuro administracinius darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis pardavimų srityje ir administracinio darbo su dokumentais;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, greita orentacija, sugebėjimas greitai mokytis ir spręsti problemas;
  • Puikios lietuvių raštvedybos žinios, rusų kalbos žinios;
  • Komunikabilumas ir reprezentatyvi išvaizda;
  • Noras mokytis ir susipažinti su įmonės produktų savybėmis bei specifika.

Privalumai:
  • Patirtis vadybininko/prekybos srityje, ruošiant komercinius pasiūlymus, administruojant užsakymų įvykdymo procesus;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Patirtis viešųjų ryšių ar marketingo srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosava transporto priemonė.

Įmonė siūlo

  • Draugišką kolektyvą, geras darbo sąlygas;
  • Priedus prie atlyginimo priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę įsigyti įmonės produkcijos už patrauklią kainą;
  • Galimybę tobulėti ir lavinti užsienio kalbų žinias, įgauti naujų įgūdžių;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės veiklos vystymo, bei įtakoti įmonės veiklos rezultatus;
  • Galimybė įgauti žinių prabangių prekių gamybos, brangakmenių srityje;
  • Darbo valandas nuo 10 val. iki 19 val. d.d., kartais savaitgalį ne visą d.d.

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra prekyba papuošalais su deimantais ir brangakmeniais ir jų gamyba. Įmonei priklauso prabangių papuošalų prekės ženklas “INDIVI”. Įmonė yra savo produkcijos gamintojas ir platintojas.
informacija apie UAB „Ankoras“
1413 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.