Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Protentus"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

600–1000 Eur
Vilnius - UAB "Protentus"

Darbo pobūdis

  • Pekybinės įrangos, reklaminių stendų pardavimas;
  • Klientų konsultavimas apie parduodamą produkciją;
  • Elektroninės parduotuvės administravimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas ir sklandžios komunikacijos su klientais užtikrinimas;
  • Atsiskaitymų kontrolė;

Reikalavimai

  • Patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
  • Geri darbo kompiuterio įgūdžiai;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, paslaugumas, mandagumas;
  • Iniciatyvumas, aktyvus domėjimasis produktais;
  • Savarankiškumas, organizuotumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Imlumas;
  • Anglų ir rusų kalbos įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti su CorelDRAW arba Photoshop programomis būtų privalomumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklų atlyginimą bei priedus priklausančius nuo rezultatų.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Jeigu Jūs ieškote greito surinkimo prekybinių palapinių, reklaminių palapinių, greitai pastatomų pavėsinių šventėms, mobilių palapinių sporto renginiams, greitai surenkamų stoginių mugėms ir parodoms ar greito surinkimo reklaminių palapinių savo verslui - „Protentus“ gali tai Jums pasiūlyti!