Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Bell distribution"
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB "Bell distribution"

Darbo pobūdis

Aktyvūs įmonės produktų pardavimai;
Ryšių palaikymas su esamais klientais ir potencialių klientų paieška;
Įmonės produktų pristatymas ir klientų konsultavimas;
Individualius kliento poreikius atitinkančių pasiūlymų rengimas;
Nusistatyto finansinio pardavimų tikslo įgyvendinimo užtikrinimas;
Vykdomų projektų įgyvendinimo koordinavimas, priežiūra.

Reikalavimai

Entuziazmas ir noras dirbti;
Laiko planavimo įgūdžiai;
Atsakingumas ir sąžiningumas;
Vairuotojo teisės;
Užsienio kalbos;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai ir raštvedybos žinios;
Patirtis pardavimuose - privalumas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas ir draugišką, jaunatvišką kolektyvą;
Mokymosi, tobulėjimo, saviraiškos ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Bell distribution" - prekybinė įmonė, tiekianti higienos ir švaros sprendimus bei indus ir įrankius. Ieškome naujo komandos nario, prisidėsiančio prie mūsų įmonės sėkmės istorijos.
Informacija apie UAB "Bell distribution"
933 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Staniukaitis