Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Farlita“
More about company »

Pardavimų Vadybininkas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Farlita“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus bendravimas su esamais klientais bei nuolatinė naujų klientų paieška
  • Siuntų pakavimas
  • Darbas su maisto papildų notifikavimu
  • Internetinės ir fizinės parduotuvės priežiūra. (apmokome)

Reikalavimai

  • Išmanymas sporto ir maisto papildų srityje
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Mokėjimas dirbti Microsoft office programomis
  • Kominukabilumas ir atsakingumas
  • Stipri orientacija į rezultatus.
  • Panašaus darbo praktika aktyvių pardavimų sektoriuje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Socialinės garantijos;
  • Motyvuotas atlyginimas nuo apyvartos be "lubų";
  • Tobulėjimas sveikatingumo ir pardavimų srityje.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

"APOLONAS" jau 5-ti metai vykdo prekybos maisto papildais veiklą. Besiplečiančiai įmonei reikalingi besidomintys sportu ir papildais, turintys noro tobulėti asmenys.Mes ieškome PARDAVIMŲ VADYBININKO darbui parduotuvėje Vilniuje (pilnu etatu)
Informacija apie UAB „Farlita“
939 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Edvinas Janušaitis