Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mproducts“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

1000–1500 Eur
Vilnius - UAB „Mproducts“

Darbo pobūdis

viskasplytelems.lt prekės ženklą valdanti įmonė ieško energingų, savimi pasitikinčių darbuotojų, pardavimams vykdyti ir juos didinti.

Darbo pobūdis:
Derybos su klientais, jų paieška ir ryšių palaikymas;
Sutarčių sudarymas ir jų vykdymas;
Klientų poreikių analizė bei pasiūlymų rengimas;
Bendradarbiavimas su įmonėmis ir jų vadovais.

Reikalavimai

  • aukštasis /aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikios lietuvių kalbos žinios (užsienio kalbos mokėjimas būtų papildomas privalumas);
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, paslaugumas, orientacija į klientą;
  • patirtis pardavimų srityje, (inžinerinis išsilavinimas būtu privalumas);
  • gebėjimas ir mokėjimas dirbti su kompiuteriu ir office programomis. (photoshop, autocad, illustrator programu zinojimas butu pivalumas).
Trumpai nurodykite priežastmį kodėl norėtumėte dirbti pas mus, tekste paminėkite mūsų zodi viskasplytelems.lt.

Mes jums siūlome

Įmonė garantuoja nenuobodų darbą, veiklų kolektyvą, visas socialines garantijas ir garantuotą uždarbį pagal atliktą darbą.

Atlyginimas

1000–1500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonė užsiima profesionalios statybinės chemijos ir įrankių pardavimu, techniniu konsultavimu statybos sektoriuje. Taip pat užsiimame specifinių darbų atlikimu statybos sektoriuje.
Informacija apie UAB „Mproducts“
1012 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Modestas Kračka