Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „7 natos“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

600–1500 Eur
Vilnius - UAB „7 natos“

Darbo pobūdis

  • Darbas su įmonės verslo klientais;
  • Įmonės kuriamų ir atliekamų reklamos paslaugų pardavimas B2B segmente;
  • Įmonės paslaugų, verslo klientams, pristatymų ruošimas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Pasiūlymų viešiesiems pirkimams ruošimas ir dalyvavimas juose.

Reikalavimai

  • Ankstesnė patirtis pardavimų telefonu srityje (telemarketingas);
  • Malonus balsas ir mandagus bendravimas;
  • Greita orientacija ir derybiniai įgūdžiai;
  • Orientacija tik į geriausią rezultatą;
  • Savarankiškumas ir organizuotumas;
  • Įvairių skaitmeninių pardavimo įrankių išmanymas ir naudojimas (pradedant interneto svetaine, baigiant CRM).

Mes jums siūlome

  • Būti kompanijos dalimi, dalintis idėjomis ir siekti karjeros;
  • Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – geras darbo sąlygas ir neformalią darbo aplinką, nemonotonišką ir dinamišką darbą, papildomas naudas ir nuolatinę motyvaciją;
  • Kompetencijų ugdymą, mokymąsi ir tobulėjimą palaikančioje aplinkoje;
  • Ypač paklausų reklamos paslaugų ir produktų paketą, kokio neturi konkurentai.

Atlyginimas

600–1500 Eur atskaičius mokesčius

Reklamos agentūra "7 natos" teikia aukščiausios kokybės reklamos paslaugas, bei aktyviai dirba e-komercijos srityje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Parduodame:
  • Verslo dovanas;
  • Marškinėlius ir kitus drabužius reklamai.

Spausdiname:
  • Ant tekstilės ir įvairių paviršių.

Kuriame:
  • Dizainą, animuotus video, firminį stilių.

Organizuojame:
  • Akcijas ir pardavimų skatinimus su originaliu, mūsų sukurtu įrankiu.
Informacija apie UAB „7 natos“
1260 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Tomas Augulis