Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Impress up“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

800-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Impress up“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prisijungti kviečiame aktyvų, mėgstantį bendrauti ir koja kojon su naujovėmis žengiantį pardavimų vadybininką. Reikės:
  • Planuoti klientų paieškos kanalus.
  • Ieškoti naujų klientų.
  • Apdoroti iš reklamos gautas užklausas.
  • Rengti komercinius pasiūlymus.
  • Stebėti rinką.
  • Dalyvauti renginiuose ir užmegzti naujus kontaktus.

Reikalavimai

Laukiame TAVO CV, jeigu TU:
  • Turi aukštąjį išsilavinimą.
  • Turi patirties dirbant su B2B paslaugų pardavimais (privalumas – reklamos paslaugos).
  • Laisvai bendrauji ir mėgaujiesi tuo.
  • Esi iniciatyvus.
  • Mėgsti dirbti komandoje.
  • Draugauji su lietuvių k. gramatika.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus.
  • Ramią darbo vietą.
  • Laisvą darbo grafiką.
  • Komandos pagalbą 24/7.

Atlyginimas

800-3500 €/mėn. į rankas

„Impress Up“ – sparčiai besiplėčianti reklamos agentūra, kurios pagrindinis tikslas – siūlyti efektyviausius ir plėtrą užtikrinančius ženklodaros sprendimus. Kūrybiškos idėjos, kruopščiai planuojami projektai, tikslūs sprendimai prekiniams ženklams - tai, ką siūlo „Impress Up“ komanda. 2014 m. veiklą pradėjusi kaip video kūrybos agentūra, šiuo metu „Impress up“ teikia kompleksines paslaugas – nuo spaudos dizaino iki reklaminių kampanijų planavimo ir rinkodaros strategijos.