Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Fresh Fruit“
More about company »

Pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB „Baltic Fresh Fruit“

Darbo pobūdis

Prekių pardavimas ir pardavimų plėtra
Esamų klientų poreikių analizė
Naujų klientų paieška
Užsakymų formavimas
Atsiskaitymų kontrolė
Greitas ir efektyvus iškilusių problemų sprendimas
Informacinių srautų bei skambučių valdymas telefonu

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Patirtis pardavimų vadybininko srityje
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Anglų bei rusų kalbos žinios tiek žodžiu, tiek raštu
Atsakingumas, sąžiningumas, kruopštumas, analitiniai sugebėjimai, savarankiškumas, organizaciniai įgūdžiai, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Darbą profesionaliame bei draugiškame kolektyve;
Patrauklias darbo sąlygas bei visas socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Pritaikyti turimą polinkį skaičiams ir pagilinti turimas žinias;

Uždaroji akcinė bendrovė, užsiimanti didmenine prekyba vaisiais
Informacija apie UAB „Baltic Fresh Fruit“
1514 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
113
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1011 €
25% uždirba 1011-1457 €
25% uždirba 1457-1857 €
25% uždirba nuo 1857 €
Vadovas: Elegijus Jankauskas