Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pardavimų vadybininkas

1000-5000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Jumbo Transport“

Darbo pobūdis

Dalyvavimas viešuose pirkimuose.

Reikalavimai

Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
Patirtis vadybos srityje;
Darbo patirtis paslaugų pardavimo srityje (privalumas);
Derybų ir laiko planavimo įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti individualiai;
Strateginis ir analitinis mąstymas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį;
Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą.
Visas reikalingas darbo priemones.
Socialines garantijas.

Atlyginimas

1000-5000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Jumbo Transport“

UAB "Jumbo Transport"
Įmonė įkurta 2006 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos srityje, organizuoja krovinių gabenimo, sandėliavimo darbus, atstovauja klientus muitinėse ir siūlo kompleksinius sprendimus, padėdama taupyti Jūsų laiką ir pinigus. Patyrusi komanda ir glaudus bendradarbiavimas su ilgalaikiais partneriais užtikrina logistikos darbų sklandumą ir produktyvumą.
informacija apie UAB „Jumbo Transport“
1232 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.