Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Gudrumas“

Pardavimų vadybininkas

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Gudrumas“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška ir darbas su esamais (apdailos paslaugos)
Pasiūlymų ir sutarčių rengimas, interesantų konsultavimas
Nuolatinis pardavimo proceso užtikrinimas
Pardavimo rodiklių, klientų poreikio analizė, pasiūlymų teikimas jų gerinimui

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 3 metai statybų, apdailos srityje
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
Gebėjimas bendrauti rusų kalba
Laisvas bendravimas, iniciatyvumas
Kompiuterinis raštingumas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Atsakingas ir įdomus darbas stabiliai dirbančioje įmonėje
Galimybes tobulinti savo kompetencijas

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Goodroom - vidaus apdailos paslaugas ir medžiagas teikianti įmonė.
Vertiname klientų komfortą ir siūlome:
⦁ APDAILOS MEDŽIAGOS IR DARBAI IŠ VIENŲ RANKŲ
⦁ Naujiena rinkoje - APDAILOS KONFIGŪRATORIUS! Gaukite apdailos kainą ir vaizdą iš karto