Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „By & N“

Pardavimų vadybininkas

1490-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „By & N“

Darbo pobūdis

LED apšvietimo produkcijos pardavimo projektų vystymas B2B segmente;
Bendravimas su sprendimus priimančiais įmonių atstovais;
Apšvietimo projektų rengimas ir komercinių pasiūlymų teikimas;
Derybos, projektų įgyvendinimo priežiūra;
Ryšių su esamais užsakovais palaikymas ir naujų klientų pritraukimas.

Reikalavimai

Pardavimų patirtis B2B segmente;
Žinios apie šviesos technologijas (energetikos arba elektrotechnikos išsilavinimas būtų privalumas).

Mes jums siūlome

Galimybę tobulintis;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1490-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius bonusai, priklausantys nuo rezultato

Led lempos - didmeninė prekyba.
informacija apie UAB „By & N“
4576 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.