Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Pardavimų vadybininkas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „IME Dental group“

Darbo pobūdis

  • Naujų rinkų, kanalų paieška pardavimams (vietiniu ir tarptautiniu mastu);
  • Naujų verslo klientų paieška bendradarbiavimui;
  • Nuoseklus darbas su esamais klientais;
  • Atstovų paieška Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Reikalavimai

  • Patirtis B2B pardavimuose;
  • Patirtis specializuotų odontologinių priemonių tiekime -privalumas;
  • Patirtis su tenderiais – būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Augimo ir karjeros galimybės augančioje kompanijoje;
  • Visišką laisvę rezultatų siekimui;
  • Didėjantį, nuo darbo rezultatų ir plėtros priklausantį, darbo užmokestį;
  • Pradinis atlyginimas priklausys nuo kandidato patirties.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „IME Dental group“

IME Dental Group – tai tarptautinės įmonių grupės narė, atstovaujanti vienus žinomiausių ir specialistų pasitikėjimą užsitarnavusių implantų, įrangos ir odontologijos medžiagų prekinius ženklus. Nepraleisk progos prisijungti prie šaunaus kolektyvo!
informacija apie UAB „IME Dental group“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.