Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „State Port Group“

Pardavimų vadybininkas

1600-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „State Port Group“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška, kuro ir kitų įmonės paslaugų pardavimai.
Klientų poreikių analizė ir pasiūlymų rengimas, nuolatinis ryšio palaikymas.
Rinkos analizė.
Pardavimų planavimas.
Rizikų vertinimas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
Anglų kalba būtina, rusų kalba - kaip privalumas.
Puikūs bendravimo įgūdžiai.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Aktyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas išsikelti sau
ambicingus tikslus ir juos įgyvendinti.
Atsakingumas, mokėjimas prisiimti atsakomybę, noras
tobulėti ir mokytis.
Imlumas naujovėms, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Darbą, kuris reikalauja iš tavęs kiekvieną dieną tobulėti ir mokytis.
Draugišką kolektyvą, kuris visada padės.
Galimybę mokytis ir tobulėti pardavimų srityje.
Priedus prie atlyginimo priklausomai nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1600-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

STATE PORT GROUP UAB, DKV Mobility grupės įmonė veiklą pradėjo 2010 metais. Pagrindinis įmonės tikslas - tai visapusiška pagalba Lietuvos transporto ir logistikos įmonėms, suteikiant aukščiausios kokybės paslaugas, tokias kaip kuro pirkimas be PVM Vakarų Europoje, kelių mokesčių sistemos, PVM mokesčio grąžinimas bei akcizo grąžinimas.
Ilgalaikė partnerystė ir dėmesys kiekvienam klientui, įsiklausymas į Jūsų poreikius ir geriausių paslaugų paketas skirtas būtent Jūsų įmonei.
informacija apie UAB „State Port Group“
3322 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.