UAB „Foros Global“

Pardavimų vadybininkas

1700-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Foros Global“

Darbo pobūdis

Įmonės paslaugų pardavimas.
Bendravimas su miško savininkais ir pirkėjais.
Preliminarios miško vertės nustatymas.
Sutarčių su klientais pasirašymas.
Miško pardavimo aukcionų organizavimas, informacijos apie juos teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimų srityje.
Geri bendravimo įgūdžiai.
Noras išmokti naujų dalykų ir nuolat tobulėti.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Raštvedybos principų žinojimas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą.
Puikias galimybes tobulėti.
Atlyginimą, pilnai atitinkantį darbuotojo rezultatus.
Darbą jaunatviškame ir pozityviame kolektyve.
Galimybę įgyvendinti savo idėjas.

Atlyginimas

1700-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Šiai pozicijai nėra taikomos atlyginimo "lubos".

2018 metais įkurtas žaliųjų investicijų startuolis „FOROS“ kol kas veikia Baltijos šalyse bei siūlo dalyvauti perkant arba parduodant mišką aukcionuose. Artimiausiu metu planuojami platformos pokyčiai – rinkai bus pasiūlyti investiciniai sprendimai, kurie, naudojantis kuriamomis technologijomis, leis daugeliui žmonių tapti miško savininkais, supaprastinti jų valdymo procesą, su ekspertine pagalba auginti valdomų miškų vertę,
informacija apie UAB „Foros Global“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.