Pardavimų vadybininkas (-ė)

2455-3223 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - InMedica grupė

Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių;
Iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą;
Galimybę dirbti hibridiniu būdu, papildomas darbo priemonės;
Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga, ne mažesnė nei 2 metų patirtis pardavimų srityje (darbas medicinos srityje – privalumas);
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Paslaugumas, atsakingumas, organizuotumas;
Pozityvumas ir energija, gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
Iniciatyvumas;
Derybiniai įgūdžiai;
Marketingo principų žinojimas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
Imlumas naujai informacijai;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
B kategorijos vairuojo pažymėjimas;
Turėti galimybę vykti pas klientus visoje Lietuvoje.

Darbo pobūdis

Įmonės teikiamų paslaugų pardavimų generavimas: aktyvūs B2B ir B2C pardavimai;
Nuolatinis bendradarbiavimas su esamais klientais, jų konsultavimas, informacijos teikimas ir įmonės paslaugų vertės pardavimas verslo įmonėms, išoriniams ir vidiniams gydytojams bei partneriams;
Aktyvi naujų klientų paieška;
Rinkos stebėjimas, pardavimų analizė, ataskaitų ir kitos dokumentacijos ruošimas, tvarkymas;
Komercinių pasiūlymų rengimas;
Glaudus darbas komandoje su marketingo projektų vadovais;
Organizavimas ir dalyvavimas pardavimų skatinimo kampanijose, renginiuose ar seminaruose, jų planavimas bei valdymas.

Atlyginimas

2455-3223 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestį sudaro fiksuota dalis ir motyvaciniai priedai.

InMedica grupė

84 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 66 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.
See all ads of this company (29)
informacija apie InMedica grupė
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
706
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 192 €
25% uždirba 192-1195 €
25% uždirba 1195-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €