Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Gyvenimo Universitetas Lt“

Pardavimų vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Gyvenimo Universitetas Lt“

DARBO POBŪDIS

Pristatyti įmonės produktus ir paslaugas klientams – Lietuvos švietimo įstaigoms.
Aktyviai bendrauti su esamais klientais, nuolat juos konsultuoti.
Užmegzti santykius su naujais klientais ir skatinti bendradarbiavimą.
Rengti komercinius pasiūlymus, juos derinti ir sudaryti sutartis.
Inicijuoti pardavimus skatinančius veiksmus.
Dalintis žiniomis pardavimų srityje su kolegomis.

REIKALAVIMAI

Pardavimų patirtis B2B sektoriuje nemažesnė kaip 3 metai.
Puikūs bendravimo bei derybiniai sugebėjimai.
Aktyvumas, greita orientacija ir lankstumas.
Gebėjimas girdėti ir suprasti klientų poreikius.
Žinios apie pardavimus ne tik iš patirties.

MES JUMS SIŪLOME

Nuolatinį darbą 1 etatu.
Galimybę derinti darbą ofise Vilniaus centre su darbu iš namų.
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.
Patrauklius priedus prie darbo užmokesčio.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Nuo 2011 m. sėkmingai vystome nuotolinio mokymo platformą, kurios pagrindu 2014 m. sukūrėme didžiausią Lietuvoje pedagogų kvalifikacijos tobulinimo portalą Pedagogas.lt. Organizuojame mokymus, seminarus ir konferencijas.

Mūsų tikslas - skatinti proveržį Lietuvos švietimo sektoriuje, diegiant naujausias mokymo(si) technologijas bei ugdymo metodus.
informacija apie VšĮ „Gyvenimo Universitetas Lt“
1971 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.