Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GoIT“

Pardavimų vadybininkas

1300-1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GoIT“

Darbo pobūdis

Pirkimų/Pardavimų proceso valdymas;
IT įrangos pasiūlymų ir užsakymų kuravimas;
Klientų konsultavimas IT paslaugų, įrangos įsigijimo klausimais;
Aktyvus bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
Tiesioginis bendravimas su tiekėjais ir partneriais;
Nedidelių įrangos/paslaugų diegimo projektų valdymas;
Dalyvauti viešuosiuose pirkimuose (IT sektorius);
Užduočių, susijusių su pirkimų/pardavimų organizavimu, vykdymas;
Procesų tobulinimas, pardavimo strategijų kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga pardavimų patirtis (IT srities);
Domėjimasis IT srities paslaugomis ir produktais;
Bendravimo su verslo klientais patirtis;
Geros anglų kalbos žinios (rusų k. privalumas);
Dalyvavimo viešųjų pirkimų konkursuose patirtis (privalumas),
Iniciatyvumas, savarankiškumas ir numatytų tikslų siekimas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Tapti dalimi profesionalios IT komandos, teikiančios IT aptarnavimo paslaugas;
Bazinį atlygį, prasidedantį nuo 1100-1500 Eur (atskaičius mokesčius) + mėnesinius priedus už pardavimus ir kokybę, kurių vidurkis siekia nuo 200-400 Eur (atskaičius mokesčius), o dydis – neribojamas, priklausantis nuo pasiektų rezultatų;
Galimybę ugdyti pardavimo įgūdžius;
Sėkmingam darbui reikalingas priemones;
Papildomų naudų paketą (III pakopos kaupimas, nuolatinis ugdymasis, motyvacinius priedus ir kitas patrauklias naudas).

Atlyginimas

1300-1900 €/mėn. į rankas
Bazinis atlyginimas siūlomas, priklausomai nuo kompetencijos ir turimos patirties. Prie atlyginimo papildomai skaičiuojami priedai, priklausantys nuo pasiektų veiklos rezultatų.
UAB „GoIT“

UAB „GoIT“

GoIT – jau dešimtmetį stabiliai veikianti jaunų ir ambicingų specialistų įmonė, teikianti modernius IT sprendimus verslui: IT ūkio, serverių priežiūra, saugumo sprendimai, IT technikos pardavimas ir priežiūra bei kiti IT projektai. Sukaupta vertinga patirtis bei suburta profesionalų komanda leidžia palaikyti glaudžius santykius su Lietuvos ir užsienio kapitalo verslo partneriais.
informacija apie UAB „GoIT“
3409 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2344 €
25% uždirba 2344-2630 €
25% uždirba 2630-3550 €
25% uždirba nuo 3550 €