Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CARIN HAIRCOSMETICS
More about company »

Pardavimų vadybininkė (-as) (grožio prekės)

Vilnius - CARIN HAIRCOSMETICS

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakinga už aktyvią naujų klientų paiešką, santykių su esamais klientais palaikymą ir vystymą, klientų poreikių analizę, akcijų inicijiavimą, sutarčių sudarymą, skolų administravimą, dalyvavimą parodose ir kt.

Reikalavimai

  • stipri orientacija į tikslą ir rezultatus;
  • atsakingumas;
  • geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • organizaciniai sugebėjimai;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • tiesioginių pardavimų patirtis;
  • rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • savarankišką darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • darbui skirtą įmonės automobilį;
  • fiksuotą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija: yra galimybė studijas suderinti su darbu.

Įmonė prekiauja profesionaliomis grožio prekėmis kirpykloms: kosmetika Carin Haircosmetics, baldais Gamma, Takara Belmont, įrankiais Diva Professional bei aksesuarais.
Įmonėje vid. atlyginimas 652€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)