Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „JUSENA“
More about company »

Pardavimų vadybininkė (-as)

750-950 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „JUSENA“

Darbo pobūdis

Darbas su didžiausiais Lietuvos prekybos tinklais ir esamais klientais,naujų paieška,prekių užsakymų formavimas,komercinių pasiūlymų ruošimas,
Prekybos analizė,sandėlio likučių kontrolė.

Darbas Kaune - ofise sudaro 80%, , prekių prekybos tinkluose priežiūra - 20%).

Reikalavimai

1. Aukštasis išsilavinimas;
2. Reikalingas nuosavas automobilis (degalų, eksploatacijos ir amortizacijos išlaidas kompensuojame);
3. Patirtis prekių pardavimų srityje ne mažiau kaip 3m.
4. Geri įgūdžiai dirbant kompiuteriu, Office programomis Exelis,
5. Anglų kalbos mokėjimas
6. Iniciatyvumas;
7. Komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Visada laiku mokamą atlyginimą;
Socialines garantijas.
Planšetinį kompiuterį su neribotu internetu (darbui ir asmeniniam naudojimui).

Atlyginimas

750-950 €/mėn. į rankas

Uždaroji akcinė bendrovė „Jusena“ įkurta 2000 m. kovo mėn. 6 d. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys – didmeninė prekyba dekoratyviniais dirbiniais, šventinėmis, galanterijos ir kitomis įvairiomis prekėmis.
Prekės realizuojamos visoje Lietuvoje parduodant jas didmeniniams pirkėjams ir prekybos tinklams.