UAB „Gardenis“

Pardavimų vadybininkė (-as)

Kaunas - UAB „Gardenis“

Darbo pobūdis

Ieškome kolegės ar kolegos, padėsiančio valdyti mūsų įmonėje gaminamų aliuminio-stiklo konstrukcijų statinių pardavimų procesą - nuo atsakymų į klientų užklausas, sąmatų skaičiavimo, komercinių pasiūlymų rengimo, iki užsakymų įvykdymo planavimo, logistikos ir atsiskaitymo koordinavimo.

Reikalavimai

  • mėgti mūsų įmonės veiklos sritį ir gaminamus produktus,
  • gebėti sklandžiai komunikuoti žodžiu ir raštu lietuvių, anglų (ir rusų?) kalbomis,
  • gebėti rengti finansines sąmatas, tiksliai skaičiuoti, suprasti nesudėtingus konstrukcinius brėžinius,
  • pozityvumas, gera nuotaika, komandinis darbas,
  • galite būti vadybos, ekonomikos, inžinerinių specialybių baigiamojo kurso student-ė/-as.

Mes jums siūlome

  • susitartą finansinį atlygį,
  • puikų mikroklimatą, draugiškus kolegas,
  • dinamišką, nenuobodų darbą,
  • skanią kavą/arbatą, šiuolaikišką biurą,
  • sutartą darbo laiką, patogią darbo vietą (prieš PC "Ermitažas").

Įmonė įkurta 2007 m. Kaune. Esame seniausia ir didžiausia aliuminio-stiklo konstrukcijų statinių kiemui, namu, sodui gamybos įmonė Pabaltijyje.

Projektuojame, gaminame, montuojame:
  • stogines terasoms ir automobiliams,
  • terasų stiklinimo sistemas,
  • verandas,
  • oranžerijas,
  • šiltnamius,
  • baseinų uždangas,
  • kt.

Stabiliai augame, plečiame savo gaminių pardavimų rinkas ir apimtis.
Kviečiame ir jus kartu siekti bendrų tikslų!
informacija apie UAB „Gardenis“
1845 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.