Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gardenis“

Pardavimų vadybininkė (-as)

1600-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Gardenis“

Darbo pobūdis

Kviečiame į mūsų pardavimų valdymo grupę naują narę/-į.

  • Pardavimų proceso (konsultavimo - komerc. pasiūlymų - užsakymų - atsiskaitymų) valdymas,
  • Komunikacija su individualiais klientais ir esamais didmeninės prekybos partneriais (iš Lietuvos ir užsienio šalių),
  • Glaudus bendradarbiavimas su įmonės projektavimo, gamybos, montavimo, marketingo specialistais.

Reikalavimai

  • Geri komunikavimo įgūdžiai žodžiu ir raštu,
  • Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios,
  • Gebėjimas rengti nesudėtingas finansines sąmatas, suprasti nesudėtingus techninius brėžinius,
  • Atsakingumas, geras laiko planavimas, greita orientacija, komandinis darbas, pozityvumas,
  • Vadybos ar inžinerijos sričių išsilavinimas arba/ir panašaus darbo patirtis.

Privalumai:
  • Gebėjimas bendrauti rusų kalba,
  • Patirtis baldų, langų, stiklo fasadų, kitų konstrukcijų ir pan. srities pardavimų srityje.

Mes jums siūlome

  • Nenuobodų darbą augančioje gamybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos bei paslaugų įmonėje,
  • Sutartą finansinį atlygį,
  • Patogią darbo vietą ir darbo laiką,
  • Draugišką, darnų kolektyvą, bendras tradicijas,
  • Gerą kavą/arbatą, šiuolaikišką biurą,
  • Vertingas patirtis gamybos - prekybos verslo srityje.

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė įkurta 2007 m. Kaune. Esame seniausia ir didžiausia aliuminio-stiklo konstrukcijų statinių kiemui, namui, sodui gamybos įmonė Pabaltijyje. Gaminiai - 'premium' segmento, populiarūs ir vertinami tiek Lietuvoje, tiek ir kitose rinkose.
Stabiliai augame, plečiame savo gaminių pardavimų rinkas ir apimtis.
Kviečiame ir jus kartu siekti bendrų tikslų.
informacija apie UAB „Gardenis“
1845 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.