Ainava, UAB

PARDAVIMŲ VADYBININKĖ (-AS)

900-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

Vykdyti aktyvią naujų klientų paiešką B2B segmente;
Pristatyti mūsų siūlomas valymo paslaugas ir prekes potencialiems klientams;
Ruošti ir teikti komercinius pasiūlymus;
Vesti derybas ir sudaryti sutartis;
Palaikyti ir plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą su esamais klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
Neturėti baimės bendraujant su būsimu klientu.
Pasižymite loginiu mąstymu, esate komunikabilus ir iniciatyvus, puikiai planuojate savo laiką, turite stiprią vidinę motyvaciją ir orientuojatės į iškeltą rezultatą.

Įmonė siūlo

Apie mus ir ką mes siūlome:
AINAVA, UAB – viena pirmųjų ir didžiausių valymo paslaugų įmonių Lietuvoje. Per 24 darbo metus sukaupta patirtis ir didesnė nei 1000 darbuotojų komanda leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir darbo našumą. Kliento rūpesčiai tampa mūsų sprendimais.

Dedame visas pastangas, kad mūsų darbuotojai:

Jaustų, kad yra vertinami, tad stengiamės nuolatos teikti grįžtamąjį ryšį;
Žinotų, kad už jų indėlį į bendrus rezultatus yra teisingai atlyginama, todėl motyvuojame priedais, priklausančiais nuo bendrų įmonės rezultatų;
Būtų mūsų komandos dalimi, todėl esame draugiški, nuoširdūs bei atviri.

SIŪLOME:

Darbo užmokestį tiesiogiai priklausantį nuo individualių darbo rezultatų;
Papildomus priedus, priklausančius nuo bendrų įmonės rezultatų;
Mobilų telefoną darbui ir asmeniniam naudojimui;
Tarnybinį automobilį.

Atlyginimas

900-2500 €/mėn. į rankas
Ainava, UAB

Ainava, UAB

Ainava, UAB – patikimas ilgalaikis partneris verslo erdvės švarai.

Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 25 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Kliento poreikiais, susijusiais su švara.

Kiekvieną Klientą vertiname individualiai – nusprendžiame ir pasiūlome racionalius valymo sprendimus, kurie taupo laiką bei pinigus.
informacija apie Ainava, UAB
963 €
Vid. atlyginimas bruto
1251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-888 €
25% uždirba 888-1072 €
25% uždirba nuo 1072 €