Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKĖ (-AS)

Klaipėda - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Pardavimų strategijos įmonėje kūrimas bei efektyvinimas;
  • Aktyvi potencialių klientų paieška vykdant šaltus skambučius Lietuvoje bei užsienyje;
  • Vykimas į susitikimus su potencialiais klientais Lietuvoje bei užsienyje;
  • Esamų klientų lankymas Lietuvoje bei užsienyje.

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis pardavimų sferoje;
  • Aukštasis išsilavinimas vadybos, marketingo ar pan. srityje;
  • Puikios anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Veržlumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, savarankiškumas, atsakingumas, patikimumas, sąžiningumas, nepriekaištinga reputacija bei lankstumas;
  • Galimybė keliauti Lietuvoje bei užsienyje;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Motyvuojantį, nuo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
  • Darbą draugiškoje, stabilioje komandoje;
  • Galimybę savarankiškai planuoti savo darbo dieną (tik viena diena per savaitę ofise).

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris, teikiantis aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančias verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientas – UAB Baltic Marine Spedition – tai kompleksinius krovinių transportavimo sprendimus siūlanti profesionalų komanda, teikianti pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane.