Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vidara“

Pardavimų vadybininkė (-as) Marijampolėje

960-1070 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „Vidara“

Darbo pobūdis

Aktyvi klientų paieška;
Skaičiavimai, konsultavimai;
Pasiūlymų ruošimas, pardavimai.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Komunikabilumas;
Derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Sąžiningumas.

Privalumai

Techninis išsilavinimas;
Analogiška darbo patirtis;
Anglų kalba (raštu ir žodžiu).

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą;
Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo Jūsų darbo rezultatų.
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu ir priklauso nuo Jūsų turimos kvalifikacijos.

Atlyginimas

960-1070 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Vidara įsteigta 1992 m. Marijampolėje. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – prekyba statybinėmis medžiagomis.
UAB Vidara turi 6 prekybos salonus: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir Utenoje, bei du lankstinių gamybos cechus, kurie yra Klaipėdos ir Marijampolės miestuose. Prekiaujama: stogų ir fasadų dangomis bei jų priedais, stogo saugos elementais, stogo langais, difuzinėmis plėvelėmis, lietaus vandens nuvedimo ir kaminų sistemomis bei fasadų apdailos ir apšiltinimo medžiagomis.
informacija apie UAB „Vidara“
1744 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1215 €
25% uždirba 1215-1557 €
25% uždirba 1557-2338 €
25% uždirba nuo 2338 €