UAB „Ergonomas“

PARDAVIMŲ VADYBININKĖ (-AS)

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ergonomas“

Darbo pobūdis

  • Įmonės gaminių (baldai )pardavimas;
  • Klientų konsultavimas;
  • Užsakymų priėmimas ir perdavimas;
  • Ekspozicijos priežiūra;
  • Atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
  • Užsienio kalbos;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Privalumai:
Pardavimų patirtis, anglų, rusų kalbų pagrindai, stiliaus ir dizaino suvokimas, gebėjimas bendrauti su klientais.

Siūlome įdomų kūrybingą darbą įmonės gaminių (minkšti baldai) ekspozicijoje - salone Vilniuje. Dirbti reiktų nedideliame, bet augančiame kolektyve, pardavimų ir rinkodaros padalinyje, draugiškoje ir jaukioje aplinkoje, su patraukliu atlyginimu, ir galimybe tobulėti.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Dešimtmetį baldus kurianti ir gaminanti įmonė, orientuota į stilių, dizainą, ir kokybę sėkmingai dirbanti vidaus ir užsienio rinkoms, daug bendradarbiaujanti su interjero dizaineriais ir architektais, plečia pardavimų padalinį Vilniuje, ir darbui gamintojo salone ieško gabaus, energingo, kūribingo, žingeidaus naujovėms bei norinčio tobulėti komandos nario.
informacija apie UAB „Ergonomas“
2220 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.