Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Euromedika“

Pardavimų vadybininkė (-as)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Euromedika“

Darbo pobūdis

1. Įmonės produktų pardavimai B2B.
2. Aktyvus bendravimas su esamais ir naujais klientais (medicinos/ odontologijos/ veterinarijos srityse).
3. Rinkos analizė, naujų klientų paieška.
4. Ilgalaikių ryšių palaikymas (tiek su klientais, tiek su verslo partneriais).
5. Pardavimo planų įgyvendinimas.
6. Pardavimų ataskaitų rengimas.
7. Konkurencinės aplinkos stebėjimas, analizė.
8. Naujų projektų vystymas, jų įgyvendinimas ir priežiūra.

Reikalavimai

1. Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (medicinos, odontologijos, veterinarijos, farmacijos – privalumas).
2. Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis pardavimuose (medicinos srityje – privalumas).
3. Anglų, lietuvių kalbų žinojimas (rusų kalbos žinojimas – privalumas).
4. Puikūs bendravimo įgūdžiai.
5. Noras tobulėti ir mokytis.
6. Galimybė vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

Įdomų, perspektyvų ir stabilų darbą;
Geras darbo sąlygas;
Motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Įmonė MB „EUROMEDIKA" – siūlo įvairius greitos diagnostikos testus, skirtus profesionaliam naudojimui, bei testus pritaikytus savarankiškam atlikimui.
informacija apie MB „Euromedika“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.