Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VILJANDI PREKYBA“
More about company »

Pardavimų vadybininko asistentas

8-10 €/val. Į rankas
Darbas namuose - UAB „VILJANDI PREKYBA“

Darbo pobūdis

Ruošti komercinius pasiūlymus ir juos išsiųsti potencialiems bei esamiems klientams, atsakyti į užklausas ir klausimus, atsiskaityti už nuveiktus darbus.
Darbas namuose, laisvu laiku nuo studijų ar pagr. darbo metu, 10-12val. per mėnesį.

Reikalavimai

Komunikabilumas, aktyvumas, darbo kompiuteriu patirtis,
minimali patirtis ir supratimas pardavimų srityje, atsakomybė.
Tikrai tinkamas darbas neturinčiui patirties jaunimui. Nebijantiems ir norintiems įgyti patirties pardavimų srityje, tobulinti savo įgūdžius bei sugebejimus savo ateičiai.

Mes jums siūlome

Trumpi apmokymai.
Abipusis bendradarbiavimas ir įmonės pagalba visuose situacijose.

Atlyginimas

8-10 €/val. į rankas
papildomi priedai už teigiamus rezultatus bendru susitarimu

Estų kapitalų įmonė Lietuvoje dirba daugiau nei 25 metų.
Didmeninė prekyba pakavimo medžiagomis.
Įmonės naudojančios mūsų medžiagas: baldų ir medienos pramonės, maisto ir pieno pramonės, žemės ūkio bendrovės bei ūkininkai, didmeninkai ir pan. Filialai Kaunas, Klaipėda
Informacija apie UAB „VILJANDI PREKYBA“
1558 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rolandas Kukcinavičius