UAB „Unum design London“

Pardavimų vadybininko (-ės) dizainerio (-ės)

700-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Unum design London“

Darbo aprašymas:

Prabangių baldų įmonė Klaipėdoje ieško naujo komandos nario – pardavimų vadybininko (-ės) dizainerio (-ės)
bendradarbiauti su Anglijos įmonių klientais. Ruošti komercinius pasiūlymus grafinėmis programomis pvz. Corel Draw, Photoshop. Patirtis baldų gamybos ir pardavimo srityse - privalumas.

Darbo pobūdis:

Pardavimo proceso organizavimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas: Corel Draw, Photoshop programomis;
  • Operacinės sistemos priežiūra;
  • Administraciniai darbai.

Asmeniniai reikalavimai:
  • Kruopštumas, darbštumas, punktualumas, iniciatyvumas;
  • Greita orientacija ir veikimas, gebėjimas savarankiškai vykdyti užduotis ir siekti rezultato;
  • Racionalus darbo laiko planavimas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Profesiniai reikalavimai:
  • Būtinos anglų kalbos žinios ir puikūs šnekamosios anglų kalbos įgūdžiai aktyviam tiesioginiam bendravimui su klientais;
  • Gebėjimas išsiaiškinti kliento poreikius;
  • Kompiuterinis raštingumas ir gebėjimas skaityti techninius brėžinius.
  • Mokėjimas dirbti su Corel Draw programa.

Įmonė siūlo:

Darbą šauniame, draugiškame jaunų profesionalų kolektyve. Esame pilni entuziazmo, nebijome iššūkių, siekiame nuolatinio tobulėjimo bei geriausių rezultatų.

Naujam kolektyvo nariui siūlome:
  • įdomų, atsakingą darbą;
  • augimo, savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
  • puikias darbo sąlygas;
  • gerą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas;
  • draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Malonu pasitikti jus įmonėje UAB UNUM DESIGN London. Mūsų talentinga dizainerių, baldžių ir surinkėjų komanda jau daugiau nei dešimt metų siūlo baldus, kuriamus pagal individualius užsakymus. Baldai projektuojami ir gaminami taip, kad visiškai patenkintų kiekvieno kliento poreikius.
Mes glaudžiai bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, architektais bei klientais. Tokiu būdu galime sukurti aukštos kokybės baldus, pradedant idėja, baigiant pagamintais baldais.
Mūsų komanda pasiryžusi siekti tobulybės, todėl nuolat ieškome ne tik geriausių medžiagų ir apdailos priemonių, bet ir geriausių savo srities specialistų mūsų projektų įgyvendinimui.

Tikimės, jog mūsų pasirinktas darbuotojas bus motyvuotas dirbti mūsų įmonėje ir kartu su komanda siekti inovatyvaus ir kokybiško kuriamų projektų įgyvendinimo!
informacija apie UAB „Unum design London“
953 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.