Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Cherry Music Europe“

Pardavimų vadybininko (-ės)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Cherry Music Europe“

Darbo pobūdis

  • Paslaugų pardavimas naujiems klientams;
  • Derybos su klientais ir sutarčių pasirašymas;
  • Įmonės paslaugų reklamos sklaida;
  • Įmonės socialinių tinklų administravimas;
  • Klientų sėkmės vadyba;

Reikalavimai darbuotojui

REIKALAVIMAI

  • Pozityvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Atsakomybės jausmas;
  • Įdėjų generavimas ir vykdymas;
  • Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
  • 1 metų pardavimų telefonu patirtis (B2C privalumas);
  • Noras ir gebėjimas tobulėti;
  • Pagarbus ir draugiškas bendravimas su klientais ir kolektyvu

PRIVALUMAI
  • Gebėjimas dirbti su dizaino programomis;
  • Mokėjimas bendrauti su grožio srities atstovėmis;
  • Mokėjimas administruoti socialinių tinklų reklamas.
  • Anglų, rusų, lenkų kalbos;

Įmonė siūlo

  • Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus;
  • Draugišką atmosferą bestresę aplinką ir puikią komandą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Kūrybinės laisvės ir atsakomybės santykį.
  • Darbo vietą, su nemokamu alumi, kava ir gera muzika Vilniuje, Naujamiestyje
  • Profesinio tobulinimosi galimybes

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Getsalon.lt - rezervacijos sistema grožio specialistams.

Getsalon.lt yra šiuolaikiška rezervacijos sistema apjungianti grožio paslaugų teikėjus ir jų klientus.

Getsalon misija:

Pagerinti rezervavimo ir klientų administravimo patirtį lietuvos grožio industrijai;

Pritraukti naujų klientų grožio industrijos partneriams;

Pagerinti specialistų paieškos ir paslaugų rezervavimo patirtį vartotojams.

informacija apie UAB „Cherry Music Europe“
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.