Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

PARDAVIMŲ VADYBININKO (Tvirtinimų detalių pardavimas B2B segmente)

900-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Darbas su naujais (50%) ir esamais klientais (50%): statybinės ir gamybinės kompanijos;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir komercinių pasiūlymų teikimas;
  • Pasirašytų sutarčių administravimas;
  • Naujų prekių asortimento pasiūlymų klientams teikimas;
  • Klientų vizitavimas (1-2 kartus į savaitę).

Reikalavimai

  • AKTYVIŲ PARDAVIMŲ PATIRTIS ne mažesnė, nei 1 metai;
  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri komunikaciniai, konsultaciniai ir derybiniai gebėjimai;
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas (žodžiu);
  • B kategorijos vairuotojo teisės;

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą nuo 900 iki 1300 eurų neto atlyginimą (priklausomai nuo patirties);
  • Kas mėnesį mokamas premijas už darbo rezultatus;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas, stabiliai veikiančioje kompanijoje;

Atlyginimas

900-1600 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė -jau 24 metus sėkmingai aprūpina Lietuvos įmones ir privačius vartotojus patikimomis sertifikuotomis tvirtinimo detalėmis bei rankiniais, elektriniais, metalo apdirbimo, suvirinimo ir kitais statybiniais įrankiais.

Kompanijai darbui Vilniuje ieškome